Amerikietiškas moliūgų pyragas

Ingredientai: Miltai - 210 gramai, Sviestas - 150 gramai, Ledinis vanduo - 3 valgomieji šaukštai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Moliūgų tyrė - 450 gramai, Cukrus - 150 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Tirštintas pienas - 1 skardinė, Maltas cinamonas -.

Paruoškite tešlą: į dubenį suberkite miltus, įberkite žiupsenį druskos, sudėkite mažais gabaliukais supjaustytą sviestą. Išmaišykite iki drėgnų trupinėlių konsistencijos. Supilkite vandenį ir užminkykite tešlą. Iškočiokite, išklokite kepimo formą, suformuokite kraštelius. Padėkite į šaldytuvą ir imkitės įdaro. Išplakite kiaušinius su cukrumi, sudėkite moliūgų tyrelę, prieskonius, šiek tiek druskos ir sutirštintą pieną. Išmaišykite iki vienalytės masės ir supilkite į pyrago pagrindą. Kepkite 220 laipsnių temperatūros orkaitėje 10 minučių, sumažinkite temperatūrą iki 170 laipsnių ir kepkite dar apie 40 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.