Apelsininiai sausainiai su varške

Ingredientai: Varškė - 200 gramai, Didelis apelsinas (žievelė) - 1 vienetas, Didelė citrina (žievelė) - 1 vienetas, Cukrus - 180 gramai, Miltai - 1.5 stiklinės, Kiaušinis - 1 vienetas, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Sviestas - 100 gramai, Cinam.

Išsukite sviestą su cukrumi, kol pabals, įmuškite kiaušinį, sudėkite tarkuotas žieveles, varškę, prieskonius, miltus ir kepimo miltelius. Pabarstykite stalą miltais ir išminkykite tešlą, iškočiokite 0,5 cm storio lakštą, išpjaukite sausainius, sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą, kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje 10-12 min. Iš vandens, sirupo ir cukraus pudros paruoškite glazūrą ir padenkite ja sausainius.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.