„Babybjörn“ gultukai (341)

Kūdikis babybjorn gultuke Ekaterina Pokrovsky | Shutterstock.com

„Babybjörn“ gultukai daugeliui tėvų yra nepamainoma priemonė, padedanti bent trumpą akimirką turėti laisvas rankas pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Kaip ir kam naudoti „Babybjörn“ gultukus?

„Babybjörn“ gultukai gali būti naudojami tiek naujagimio ar kūdikio raminimui bei migdymui, tiek ir būdravimui, žaidimui, bendravimui su kūdikiu.

„Babybjörn“ gultukai yra pagaminti iš minkšto, tarsi jaukų lizdelį sukuriančio audinio, o kūdikiui judant siūbuojanti konstrukcija lavina motorinius įgūdžius ir pusiausvyrą.

Kokio amžiaus vaikams skirti „Babybjörn“ gultukai?

„Babybjörn“ gultukai yra skirti naudoti nuo gimimo iki 2-ejų metų amžiaus (nuo 3,5 iki 13 kg).

Kai kurie specialistai, siekiant sumažinti plagiocefalijos (nugulėtos galvytės) riziką, gultukus rekomenduoja naudoti kūdikiui sulaukus bent 1 mėnesio amžiaus, o iki to laiko mažylį dažniau nešioti ant rankų ar nešynėje (vaikjuostėje), o ir vaikui paaugus gultuku nepiktnaudžiauti. 

„Babybjörn“ gultukų savybės ir variantai

Visi „Babybjörn“ gultukai:

 • Yra ergonomiški, užtikrina gerą atramą vaiko nugarai, kaklui bei galvai;
 • Lengvai siūbuoja kūdikiui judant;
 • Turi skirtingas aukščio pozicijos: miego, poilsio ir žaidimų;
 • Turi nuimamus, medvilninius, įvairių spalvų užvalkalus, kuriuos galima skalbti;
 • Turi minkštus saugos diržus, apsaugančius mažylius. Vaikui paaugus juos galima nuimti ir gultuką naudoti, kaip fotelį;
 • Matmenys: 10 x 39 x 89,5 cm, svoris: 2,3 kg.

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“ yra visiškai vienodi, skiriasi tik jų rėmo spalva. „Bliss“ gultuko rėmas yra šviesiai pilkos, o „Balance soft“ - juodos spalvos. Abiems rėmams tinka tie patys užvalkalai.

„Babybjörn“ gultukų kaina ir kur juos pirkti?

Naujų „Babybjörn“ gultukų kaina svyruoja nuo apytikriai 130 iki 150 eurų. 

Šiuos gultukus rasite daugumoje fizinių ir internetinių vaikiškų prekių parduotuvių, tai populiari prekė skelbimų, pirkimo iš antrų rankų portaluose. 

Apie gamintoją „Babybjörn“

„Babybjörn“ yra 1961-aisiais Švedijoje, Björno Jakobsono įkurtas šeimos verslas. „Babybjörn“ gaminiai netruko išpopuliarėti visame pasaulyje ir gavo daugybę dizaino apdovanojimų, o jos įkūrėjas buvo įvertintas Jo Didenybės Karaliaus Medaliu už nuopelnus Švedijos pramonei.

Naujausi komentarai

 1. Ugnė.Ad
  Ugnė.Ad prieš 8 mėn.

  O, autore, kokia situacija su nešiokle? Turėtumėt laisvas rankas, o ir vaikiukas šalia, ergonomiška tikrai nepakenks, vaikas galės dairytis ir smalsauti sau laisvai

 2. Meškuteaaa
  Meškuteaaa prieš 8 mėn.

  Ugnė.Ad parašė:
  O, autore, kokia situacija su nešiokle? Turėtumėt laisvas rankas, o ir vaikiukas šalia, ergonomiška tikrai nepakenks, vaikas galės dairytis ir smalsauti sau laisvai…

  Ji po kokiu 20-30min pradeda zyzti ,nesvarbu kokia aplinka buna :/ jei gultukas ir viskas :/ nors nelaikau as jos ilgai max per visa diena 1-2 val su pertraukom ,jei leisciau tai galetu jame ir gulet visa diena ,matyt ,kad ji prie tinginuku yra ,bet viena daktare man yra pasakius nera tingiu kudikiu reikia ieskot priezasties del ko tingus.....

 3. User has not uploaded an avatar
  GK2021 prieš 6 mėn.

  Laba diena,
  Gal yra kas parduoda originalu zaisliuka googly eyes pastel spalvos? 😊
  Arba gal esate atrade, gal tinka tvirtinimui koks nors kitas zaisliukas? Aciu

 4. User has not uploaded an avatar
  Gintarixe prieš 4 mėn.

  Gal kas ruošiasi parduoti?

 5. Kalijaa
  Kalijaa prieš 3 mėn.

  Sveikos, gal kas turėjo neorginalà BB? Renkuosi tarp šiû dviejû.😊