„Babybjörn“ gultukai (339)

Kūdikis babybjorn gultuke Ekaterina Pokrovsky | Shutterstock.com

„Babybjörn“ gultukai daugeliui tėvų yra nepamainoma priemonė, padedanti bent trumpą akimirką turėti laisvas rankas pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Kaip ir kam naudoti „Babybjörn“ gultukus?

„Babybjörn“ gultukai gali būti naudojami tiek naujagimio ar kūdikio raminimui bei migdymui, tiek ir būdravimui, žaidimui, bendravimui su kūdikiu.

„Babybjörn“ gultukai yra pagaminti iš minkšto, tarsi jaukų lizdelį sukuriančio audinio, o kūdikiui judant siūbuojanti konstrukcija lavina motorinius įgūdžius ir pusiausvyrą.

Kokio amžiaus vaikams skirti „Babybjörn“ gultukai?

„Babybjörn“ gultukai yra skirti naudoti nuo gimimo iki 2-ejų metų amžiaus (nuo 3,5 iki 13 kg).

Kai kurie specialistai, siekiant sumažinti plagiocefalijos (nugulėtos galvytės) riziką, gultukus rekomenduoja naudoti kūdikiui sulaukus bent 1 mėnesio amžiaus, o iki to laiko mažylį dažniau nešioti ant rankų ar nešynėje (vaikjuostėje), o ir vaikui paaugus gultuku nepiktnaudžiauti. 

„Babybjörn“ gultukų savybės ir variantai

Visi „Babybjörn“ gultukai:

 • Yra ergonomiški, užtikrina gerą atramą vaiko nugarai, kaklui bei galvai;
 • Lengvai siūbuoja kūdikiui judant;
 • Turi skirtingas aukščio pozicijos: miego, poilsio ir žaidimų;
 • Turi nuimamus, medvilninius, įvairių spalvų užvalkalus, kuriuos galima skalbti;
 • Turi minkštus saugos diržus, apsaugančius mažylius. Vaikui paaugus juos galima nuimti ir gultuką naudoti, kaip fotelį;
 • Matmenys: 10 x 39 x 89,5 cm, svoris: 2,3 kg.

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“ yra visiškai vienodi, skiriasi tik jų rėmo spalva. „Bliss“ gultuko rėmas yra šviesiai pilkos, o „Balance soft“ - juodos spalvos. Abiems rėmams tinka tie patys užvalkalai.

„Babybjörn“ gultukų kaina ir kur juos pirkti?

Naujų „Babybjörn“ gultukų kaina svyruoja nuo apytikriai 130 iki 150 eurų. 

Šiuos gultukus rasite daugumoje fizinių ir internetinių vaikiškų prekių parduotuvių, tai populiari prekė skelbimų, pirkimo iš antrų rankų portaluose. 

Apie gamintoją „Babybjörn“

„Babybjörn“ yra 1961-aisiais Švedijoje, Björno Jakobsono įkurtas šeimos verslas. „Babybjörn“ gaminiai netruko išpopuliarėti visame pasaulyje ir gavo daugybę dizaino apdovanojimų, o jos įkūrėjas buvo įvertintas Jo Didenybės Karaliaus Medaliu už nuopelnus Švedijos pramonei.

Naujausi komentarai

 1. Camile3
  Camile3 prieš 1 mėn.

  Netipiška parašė:
  O Jūs pati turite kokią versiją, kuo vystymo lenta (nuo kurios, beje, dažnai nukrentama) yra geriau už gultuką?

  Užimti geriau šitaip, nei gultuke, kuris žaloja stuburą, jei jame būna ilgą laiką. Plius tokiu atveju aš būdavau visiškai šalia ir tol kol nesivarto taip darydavau, kad mane matytų ir tuo pačiu galėjau užsiimti savo darbais bei kalbinti ir žaisti. Vieni vaikai veiklūs, kitiems reikia paskatinimo, kad norėtų judėti. Jeigu norėtų būti tik tas 10-15 min manau autorei tikrai problemos nekiltų. Jūsų rekomendacija apie sodinimą 4 mėn kūdikio tikrai ne į naudą sveikatai.

 2. E.Va
  E.Va prieš 1 mėn.

  Camile3 parašė:
  Užimti geriau šitaip, nei gultuke, kuris žaloja stuburą, jei jame būna ilgą laiką. Plius tokiu atveju aš būdavau visiškai šalia ir tol kol nesivarto taip darydavau,…

  Geri gultukai nezaloja stuburo. Palyginimui kad ir babyjorn su kokiu kitu, atkreipkite demesi i stuburo padeti. Babybjorne stburiukas, kad ir pusiau sedom/gulom yra tiesiai, neilenktas, del to jis nezaloja. Tik del pacio judejimo, nera gerai daznai jame buti. Kituose, paprastuose gultukuose, kai vaikutis isodintas ar pusiau isodintas stuburiukasas yra sulenktas.

 3. Ugnė.Ad
  Ugnė.Ad prieš 1 mėn.

  O, autore, kokia situacija su nešiokle? Turėtumėt laisvas rankas, o ir vaikiukas šalia, ergonomiška tikrai nepakenks, vaikas galės dairytis ir smalsauti sau laisvai

 4. Meškuteaaa
  Meškuteaaa prieš 1 mėn.

  Ugnė.Ad parašė:
  O, autore, kokia situacija su nešiokle? Turėtumėt laisvas rankas, o ir vaikiukas šalia, ergonomiška tikrai nepakenks, vaikas galės dairytis ir smalsauti sau laisvai…

  Ji po kokiu 20-30min pradeda zyzti ,nesvarbu kokia aplinka buna :/ jei gultukas ir viskas :/ nors nelaikau as jos ilgai max per visa diena 1-2 val su pertraukom ,jei leisciau tai galetu jame ir gulet visa diena ,matyt ,kad ji prie tinginuku yra ,bet viena daktare man yra pasakius nera tingiu kudikiu reikia ieskot priezasties del ko tingus.....

 5. User has not uploaded an avatar
  GK2021 prieš 2 d.

  Laba diena,
  Gal yra kas parduoda originalu zaisliuka googly eyes pastel spalvos? 😊
  Arba gal esate atrade, gal tinka tvirtinimui koks nors kitas zaisliukas? Aciu