„Babybjörn“ gultukai (259)

Kūdikis babybjorn gultuke Ekaterina Pokrovsky | Shutterstock.com

„Babybjörn“ gultukai daugeliui tėvų yra nepamainoma priemonė, padedanti bent trumpą akimirką turėti laisvas rankas pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Kaip ir kam naudoti „Babybjörn“ gultukus?

„Babybjörn“ gultukai gali būti naudojami tiek naujagimio ar kūdikio raminimui bei migdymui, tiek ir būdravimui, žaidimui, bendravimui su kūdikiu.

„Babybjörn“ gultukai yra pagaminti iš minkšto, tarsi jaukų lizdelį sukuriančio audinio, o kūdikiui judant siūbuojanti konstrukcija lavina motorinius įgūdžius ir pusiausvyrą.

Kokio amžiaus vaikams skirti „Babybjörn“ gultukai?

„Babybjörn“ gultukai yra skirti naudoti nuo gimimo iki 2-ejų metų amžiaus (nuo 3,5 iki 13 kg).

Kai kurie specialistai, siekiant sumažinti plagiocefalijos (nugulėtos galvytės) riziką, gultukus rekomenduoja naudoti kūdikiui sulaukus bent 1 mėnesio amžiaus, o iki to laiko mažylį dažniau nešioti ant rankų ar nešynėje (vaikjuostėje), o ir vaikui paaugus gultuku nepiktnaudžiauti. 

„Babybjörn“ gultukų savybės ir variantai

Visi „Babybjörn“ gultukai:

 • Yra ergonomiški, užtikrina gerą atramą vaiko nugarai, kaklui bei galvai;
 • Lengvai siūbuoja kūdikiui judant;
 • Turi skirtingas aukščio pozicijos: miego, poilsio ir žaidimų;
 • Turi nuimamus, medvilninius, įvairių spalvų užvalkalus, kuriuos galima skalbti;
 • Turi minkštus saugos diržus, apsaugančius mažylius. Vaikui paaugus juos galima nuimti ir gultuką naudoti, kaip fotelį;
 • Matmenys: 10 x 39 x 89,5 cm, svoris: 2,3 kg.

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“

„Babybjörn“ gultukai „Bliss“ ir „Balance soft“ yra visiškai vienodi, skiriasi tik jų rėmo spalva. „Bliss“ gultuko rėmas yra šviesiai pilkos, o „Balance soft“ - juodos spalvos. Abiems rėmams tinka tie patys užvalkalai.

„Babybjörn“ gultukų kaina ir kur juos pirkti?

Naujų „Babybjörn“ gultukų kaina svyruoja nuo apytikriai 130 iki 150 eurų. 

Šiuos gultukus rasite daugumoje fizinių ir internetinių vaikiškų prekių parduotuvių, tai populiari prekė skelbimų, pirkimo iš antrų rankų portaluose. 

Apie gamintoją „Babybjörn“

„Babybjörn“ yra 1961-aisiais Švedijoje, Björno Jakobsono įkurtas šeimos verslas. „Babybjörn“ gaminiai netruko išpopuliarėti visame pasaulyje ir gavo daugybę dizaino apdovanojimų, o jos įkūrėjas buvo įvertintas Jo Didenybės Karaliaus Medaliu už nuopelnus Švedijos pramonei.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  MilaBar prieš 1 mėn.

  Sveikos Pilnai sutinku iš savo visų draugių ir sesers patirties, kad tokie gultukai tikrai superiniai pagalbininkai. Taciaukodėl renkamasi būtet BabyBjorn? Labai norėčiau išgirsti nuomonę tų, kurie pvz bandė kitokios firmos gultukus, pvz kad ir MaxiCosi arba Joie... niekaip nesuvokiu kuom jie skiriasi nuo BabyBjorn? nes kaip ir funkcijos tos pacios, tik dizainas ir kaina skiriasi vos ne du kart... Padėkit prašau, nes nesinori apsigauti su pasirinkimu.

 2. tendencija
  tendencija prieš 1 mėn.

  MilaBar parašė:
  Sveikos Pilnai sutinku iš savo visų draugių ir sesers patirties, kad tokie gultukai tikrai superiniai pagalbininkai. Taciaukodėl renkamasi būtet BabyBjorn? Laba…

  Nes išsiformuoja pagal vaiką ir t.t , nebereikalo visi juos perka
  Negalit leisti sau naujo, nusipirkite dėvėtą

 3. User has not uploaded an avatar
  Glamur prieš 1 mėn.

  Dar girdėjau jog su kitais vaikai yra nusivertę, mes naudotą pirkom bb tai viskas jam ok, žiauriai geras daiktas-pagalbininkas

 4. User has not uploaded an avatar
  MilaBar prieš 1 mėn.

  tendencija parašė:
  Nes išsiformuoja pagal vaiką ir t.t , nebereikalo visi juos perka
  Negalit leisti sau naujo, nusipirkite dėvėtą

  Leisti sau galiu betka, tik neperku daiktu pagal bandos jausma, atseit visi perka vat butent toki, tai ir as pirksiu toki. As turiu issiaiskinti kuom kazkuris daktas pranesesnis uz kita, ir perku protingai, ta, kuris tiks MAN, ir atitiks MANO poreikius, o ne mados tendencijas ar pirkimų srautą. Kadangi visi perka BabyBjorn, o matau rinkoje ir kitokiu variantu su tom paciom funkcijom, noriu suzinoti tai kuom gi BabyBjorn yra pranasesni, ar vis delto ju kaina yra tokia tik del vardo. Aciu uz komentara, bet i mano klausima vistiek neatsaket...

 5. 8nehir8
  8nehir8 prieš 1 mėn.

  MilaBar parašė:
  Sveikos Pilnai sutinku iš savo visų draugių ir sesers patirties, kad tokie gultukai tikrai superiniai pagalbininkai. Taciaukodėl renkamasi būtet BabyBjorn? Laba…

  Aš irgi galvojau,koks skirtumas,kol neišbandžiau. Iki tol maniau,kad tik dėl mados populiarus. Pagrindiniai skirtumai:jo užtenka gerokai ilgiau,tiek pagal ūgį,tiek pagal svorį. Vaikas jaučiasi gerokai komfortiškiau,lengvai supasi. Užima mažiau vietos ir yra stabilesnis už kitus. Žodžiu,aš gailėjausi tik dėl to,kad įsigijau per vėlai (trečiam vaikui sulaukus 7 mėn. )