Blyneliai su įdaru ir padažu

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Kiaušiniai - 3 vienetai, Pienas - 1.5 stiklinės, Sviestas - 50 gramai, Petražolės, sukapotos - 1 valgomasis šaukštas, Krapai, smulkinti - 1 valgomasis šaukštas, Čiobreliai - 0.5 arbatini.

Padažas: Išplakti kiaušinių trynius su vandeniu, druska ir pipirais. Ištirpinti sviestą keptuvėje. Maišant sviestą, po truputį pilti kiaušinio trynių plakinį. Maišyti apie 1 min. ant silpnos ugnies. Tešlai: Išplakti kiaušinius su pienu, druska, pipirais ir žalumynais. Įmaišyti ištirpintą sviestą arba aliejų ir miltus. Blynus kepiau 20 cm skersmens keptuvėje. Kepti plonus blynus per visą keptuvę, kol gražiai pagelsta abi blyno pusės. Į blynus susukti kumpio gabalėlius. Užpilti padažu. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.