Bulvinis sniego senis

Ingredientai: Bulvės - 8 vienetai, Pienas - 0.5 stiklinės, Svietas - 2 valgomieji šaukštai.

Bulves nulupk ir išvirk pasūdytame vandenyje. Kai bulvės išvirs, vandenį nukošk ir įpilk pieno bei įdėk šiek tiek sviesto. Viską iš naujo užvirk ir gerai sutrink, kad neliktų jokių gumuliukų (bulvių košė neturėtų būti skysta). Iškepk kepsniuką arba kotletukus (priklausomai nuo to, ką mėgsta tavo vaikas). Iš bulvių košės suformuok 3 rutuliukus ir sustatyk juos vieną ant kito, kad atrodytų lyg sniego senis. Papuošk jį daržovėmis ir patiek.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.