Bulvių apkepas su frikadelėmis ir pomidorais

Ingredientai: Jautienos faršas - 500 gramai, Bulvės - 1 kilogramas, Vyšniniai pomidorai - 250 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Morkos - 1 vienetas, Česnakas - 3 skiltelės, Manų kruopos - 3 valgomieji šaukštai, Majonezas - 5 valgomiej.

Aliejuje apkepinkite smulkiai pjaustytą svogūną, smulkiai sukapotą česnaką ir tarkuotą morką, pagardinkite druska, pipirais, ciberžole. Atidėkite, kad šiek tiek atvėstų. Bulves nuskuskite ir smulkiai sutarkuokite, įmaišykite majonezą, garstyčias, kiaušinius, manų kruopas, pagardinkite druska, pipirais, smulkintais krapais. Į mišinį įmaišykite pakepintas daržoves. Viską gerai permaišykite. Kepimo formą patepkite riebalais, sudėkite bulvių masę. Į ją paspaudžiant sudėliokite iš faršo suformuotas frikadeles bei pomidoriukus. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Skanus ir sotus apkepas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.