Burokėlių salotos su silke

Ingredientai: Silkės filė - 200 gramai, Virtas burokėlis - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Pomidorai - 2 vienetai, Avokadas - 1 vienetas, Mažas raudonas svogūnas - 1 vienetas, Augalinis aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Burokėlį supjaustykite plonomis riekelėmis, silkę ir virtus kiaušinius - kubeliais. Pomidorus ir avokadą supjaustykite skiltelėmis, svogūną - pusžiedžiais. Viską sumaišykite su aliejumi ir papuoškite žalumynais

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.