Burokėlių salotos su sūriu

Ingredientai: Burokėlis - 1 vienetas, Morka - 1 vienetas, Kietas sūris - 80 gramai, Česnakas - 1 skiltelė, Graikiniai riešutai - 4 vienetai, Razinos - 2 arbatiniai šaukšteliai, Majonezas - 2 valgomieji šaukštai.

Burokėlį nuplaukite, suvyniokite į foliją ir kepkite 190 laipsnių temperatūros orkaitėje 50-60 minučių. Atvėsinkite, nulupkite ir stambiai sutarkuokite. Razinas užpilkite vardančiu vandeniu, po 2 minučių nupilkite, atvėsinkite. Riešutus išlukštenkite, apkepinkite, susmulkinkite ir sumaišykite su burokėliais. Morką nuskuskite ir stambiai sutarkuokite, sumaišykite su razinomis ir 1 arbatiniu šaukšteliu majonezo. Sūrį sutarkuokite ir sumaišykite su susmulkintu česnaku. Sluoksniuokite salotas: sudėkite burokėlius su riešutais, pertepkite majonezu, ant viršaus - sūrį su česnaku, taip pat pertepkite majonezu, galiausiai sudėkite morkas. 30 minučių palaikykite šaldytuve ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.