Cukinijos su pomidorais ir sūriu

Ingredientai: Cukinijos - 2 vienetai, Pomidorai - 2 vienetai, Sūris - 150 gramai, Majonezas - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 1 valgomasis šaukštas, Česnaks - 3 skiltelės.

Cukinijas (galima ir vieną, stambesnę) nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite riekelėmis, pabarstykite druska ir pipirais. Paruoškite tešlą: sumaišykite majonezą, miltus, prieskonius, susmulkintą česnaką (pagal skonį). Pamirkykite cukiniją tešloje ir apkepkite augaliniame aliejuje. Supjaustykite nuplautus ir nusausintus pomidorus riekelėmis, sutarkuokite sūrį. Sudėkite keptos cukinijos riekeles į aliejumi išteptą skardą, ant viršaus uždėkite pomidorų ir sūrio, kepkite 180 laipsnių temperatūroje 5-7 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.