Ekspertas pataria: prietaisai kūdikio maistui ruošti

Reklaminis partnerio turinys
Prietaisai kūdikio maisto ruošimui Partnerio nuotr.

Esate naujagimio tėvai? O gal netrukus jais tapsite? Suprantame, kad laiką teks skaičiuoti minutėmis, taigi, kad ir ką darytumėte, tikrai vertinsite tuos buitį lengvinančius prietaisus, kurie leis tėvyste džiaugtis neskubant.

Taigi apie kokius prietaisus kalbame?

3 prietaisai, kurie palengvins tėvelių buitį

Jei dėl tam tikrų priežasčių nusprendėte kūdikį maitinti iš buteliuko, ar pradėjote primaitinimo etapą, šiuo atveju nepakeičiami taps net keletas mūsų, tėvelių, buitį gerokai palengvinančių prietaisų: aparatas mišinukams ruošti, sterilizatorius bei maisto garintuvas ir trintuvas 3in1, skirtas pradėjus primaitinimo etapą. Visus juos patogiai rasite parduotuvėse „BabyCity & ToyCity“. Beje, šie prietaisai – puiki dovanos idėja neseniai naujagimio susilaukusiai šeimai.

Svarbu ir tai, kad turint šiuos prietaisus kūdikio maitinimu vienodai gali rūpintis abu tėvai. Pasitelkdamas pieno mišinukų paruošimo aparatą, maistelį vaikui ypač greitai ir be pastangų paruoš ir tėtis.

Į ką atsižvelgti, renkantis šiuos prietaisus?

Rinkdamiesi šiuos prietaisus atsižvelkite į veikimo greitį, paprastą veikimo principą, jei kalbame apie pieno mišinukų ruošimo aparatą – pravers funkcija pašildyti vandenį iki kūdikiui tinkamos – kūno – temperatūros, taip pat – universalumas, t. y. galimybė mišinį ruošti bet kokio tipo buteliuke.

Kadangi labai svarbus paties mišinuko paruošimas ir kokybė, neapsieisime ir be sterilizatoriaus. Svarbu žinoti, kad blogai sterilizuotas buteliukas gali sukelti net žarnyno infekciją. Mamos pienas – sterilus produktas, tačiau mišinuką tenka ruošti, vadinasi, visas jo ruošimo procesas turi būti ypač atidus – pradedant temperatūra ir baigiant buteliukų priežiūra. Rinkdamiesi sterilizatorių, atkreipkite dėmesį į greitį, buteliukų skaičių, kuriuos galima sterilizuoti vienu metu, naudojimo paprastumą.

Augant kūdikiui, paprastai sulaukus 6 mėn. amžiaus, metas pradėti primaitinimą kietu maistu ir pažindinti kūdikį su pasaulio skoniais. Šiuo atveju bus svarbi galimybė maistą ruošti garuose, trinti, taip pat – šių ciklų kombinavimas. Ruošiant maistą svarbi ir automatika, pavyzdžiui – laikmačio funkcija.

Sunku išsirinkti ir apsispręsti? Rekomenduoja ekspertė – „Gandro lizdo“ akušerė Ieva Girdvainienė

Jei sunku išsirinkti ir apsispręsti, štai keletas konkrečių akušerės I. Girdvainienės rekomendacijų – tai prietaisai, kurie apčiuopiamai taupys laiką ir jėgas, nes visos funkcijos pritaikytos atsižvelgiant į skubančių tėvų kasdienybę.

Kūdikių tėvelių buitį palengvinančius prietaisus kartu su akušere I. Girdvainiene aptariame išsamiau:

 

TOMMEE TIPPEE pieno mišinukų gamybos aparatas PERFECT PREP

TOMMEE TIPPEE – prekių ženklas iš Didžiosios Britanijos, daugiau nei 60 metų kuriantis inovatyvius produktus, kurie palengvina tėvelių buitį. 

Prietaisas misinukams gaminti

Kuo ypatingas TOMMEE TIPPEE pieno mišinukų gamybos aparatas PERFECT PREP?

 • Pašildo vandenį per 2 min. iki tinkamos – 37 laipsnių – temperatūros.
 • Tinka visų tipų buteliukams.
 • Su bakterijas pašalinančia filtravimo sistema.
 • Aparato veikimo principas panašus į kavos gaminimo aparato: reikia pastatyti buteliuką kartu su pieno milteliais į aparatą ir įjungti.
 • Rinkinyje – buteliukas ir filtras.

TOMMEE TIPPEE pieno mišinukų paruošimo aparatą PERFECT PREP galime įsigyti čia.

Kaip naudoti TOMMEE TIPPEE pieno mišinukų paruošimo aparatą PERFECT PREP, žiūrime čia (vaizdo įrašas – anglų k.):

 

TOMMEE TIPPEE elektrinis sterilizatorius

Sterilizatorius

Kuo ypatingas TOMMEE TIPPEE elektrinis sterilizatorius?

 • Greitas – per ~5 min. sterilizatorius paruošia iki 6 sterilių buteliukų ir jų priedus.
 • Universalus – telpa įvairaus dydžio ir formų buteliukai bei įvairūs priedai.
 • Talpus– telpa ne tik 6 buteliukai, buteliukų dangteliai, bet ir žindukai bei kiti smulkūs priedai.
 • Paprastas naudoti – paleidžiamas mygtuko spustelėjimu, išsijungia automatiškai.
 • Sterilizavimas garais sunaikina 99,9 % mikrobų be jokių papildomų priemonių.
 • Laikant sterilizatoriaus dangtį uždarytą, priemonės išlieka sterilios iki 24 valandų.

TOMMEE TIPPEE elektrinį sterilizatorių galime įsigyti čia.

Kaip naudoti TOMMEE TIPPEE elektrinį sterilizatorių, žiūrime čia (vaizdo įrašas – anglų k.):

 

TOMMEE TIPPEE garintuvas ir trintuvas 3in1

Maisto garintuvas ir trintuvas 3in1

Kuo ypatingas TOMMEE TIPPEE garintuvas ir trintuvas 3in1?

 • Maisto gamyba tampa itin paprasta – galima ruošti vaisius, daržoves, mėsą, žuvį, be to, išsaugomos apdorojamų produktų vertingosios savybės ir skonis.
 • Galima ruošti maistą garuose ir iš karto jį sutrinti.
 • Galima maistą tik ruošti garuose arba trinti.

TOMMEE TIPPEE garintuvą ir trintuvą viename galime įsigyti čia.

Kaip naudoti TOMMEE TIPPEE garintuvą ir trintuvą 3in1, žiūrime čia (vaizdo įrašas – anglų k.):