JoSi

Prisiregistravo: 2011.02.22 (8 m.)
Miestas Klaipėda

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) vaiko ugdymo poreikių vertinimas Parašė prieš: 5 d. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Ortodontai Kaune (atsiliepimai) Parašė prieš: 9 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. 2010 m. mamytės :) Parašė prieš: 10 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  4. Šeimos gydytojo siuntimai Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Išėjimas į mokyklą nuo 7,5 metų Parašė prieš: 2 m. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Vaikų darželiai Šiauliuose (atsiliepimai) Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 4 sav.
  2. Mažylių lavinimo mokyklėlės Šiauliuose Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  3. Dermatologai Šiauliuose (atsiliepimai) Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Šeimos gydytojo siuntimai Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.