Naujokė123

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2021.02.07 (1 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2021 m. Rugpjūtinukai Parašė prieš: 3 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 15 val.
  2. Vaikų ligos: Vėjaraupiai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. Pirmoko adaptacija mokykloje Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. 2021 Rugsėjo mažiukai Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  5. Išmokos vaikui (vaiko pinigai) 2021 metais Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 val.

Sukurtos temos

1. Pirmoko adaptacija mokykloje Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Apklausa Kiek duoti pinigų kunigui už krikštynas? Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  3. Mėnesinės po gimdymo nežindant Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Nedarbingumas per nėštumą ir NGA bei VPA išmokos Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Dalinis placentos atsisluoksniavimas ir nedarbingumas Sukurta prieš: 1 m. Nėra atsakymų.