Vikujaja

Prisiregistravo: 2014.09.29 (3 m.)
Miestas Plungė

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Akių ašarų latako zondavimas (užsikimšęs latakėlis) Parašė prieš: 7 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.
  2. Išmokos vaikui (vaiko pinigai) nuo 2018 m. Parašė prieš: 7 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. 2017 m. gruodinukai ❤❤❤ Parašė prieš: 8 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 val.
  4. Studentė laukiasi kūdikio - kokias išmokas gali gauti? Parašė prieš: 8 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  5. Kaip skaičiuojamos išmokos ir pašalpos, jei esi su pirmu vaiku atostogose ir laukiesi antro? Parašė prieš: 9 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Studentė laukiasi kūdikio - kokias išmokas gali gauti? Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  2. Antras nėštumas. Ar susitvarkysiu? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. 3 mėn. kūdikio naktinis miegas Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.