Vikujaja

Prisiregistravo: 2014.09.29 (3 m.)
Miestas Plungė

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Akių ašarų latako zondavimas (užsikimšęs latakėlis) Parašė prieš: 4 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Išmokos vaikui (vaiko pinigai) nuo 2018 m. Parašė prieš: 4 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.
  3. 2017 m. gruodinukai ❤❤❤ Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 val.
  4. Studentė laukiasi kūdikio - kokias išmokas gali gauti? Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  5. Kaip skaičiuojamos išmokos ir pašalpos, jei esi su pirmu vaiku atostogose ir laukiesi antro? Parašė prieš: 6 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.

Sukurtos temos

1. Studentė laukiasi kūdikio - kokias išmokas gali gauti? Sukurta prieš: 5 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  2. Antras nėštumas. Ar susitvarkysiu? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. 3 mėn. kūdikio naktinis miegas Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.