Žydintis uosis

Prisiregistravo: 2015.07.24 (7 m.)
Miestas siauliai

Paskutiniai atsakymai

1. Vienas NT teigiamas, o kiti neigiami. Ką galvoti? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. 2023 m. balandžio mėnesio mažyliai 🐣 Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 13 val.
  3. Nėštumo testo "vaiduokliai" Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 13 min.
  4. Mėnesinės vėluoja, nėštumo testas - neigiamas Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  5. Nesivystantis nėštumas Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 24 min.

Sukurtos temos

1. Greitasis antigenų testas ir galimybių pasas Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  2. Ar galėtų būti karpa? Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  3. Mokinių grįžimas į mokyklas 2021 metų rugsėjį Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Nuo kada žmogus turi sielą? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. MP ir čiulptukas: žadėjau neduoti, bet nepavyko Sukurta prieš: 6 m. Paskutinis atsakymas prieš: 6 m.