Geriausi menstruacijų kalendoriai telefone

Ieškote patikimo menstruacinio ciklo kalendoriaus savo telefone? Tuomet skaitote teisingą straipsnį! Dauguma žemiau pateiktų aplikacijų šiame sąraše yra nemokamos, o kitos reikalauja nedidelio mokesčio. Ir vienos, ir kitos menstruacinio ciklo aplikacijos yra geros, o kurią išrinksite į pirmąją vietą, nuspręsite jūs.

Kodėl reikėtų stebėti savo ciklą?

Ko gero jau žinote, kad menstruacijos trunka nuo 3 iki 7, kartais iki 10 dienų, o ciklas pradedamas skaičiuoti nuo pirmosios menstruacijų dienos ir trunka nuo 21 iki 35 dienų, taigi, dažniausiai pasitaikantis vidurkis yra 28 dienos. Kiekviena moteris yra skirtinga, todėl nereikėtų nerimauti, jei jūsų ciklas trunka ilgiau ar trumpiau nei 28 dienos.

Kai kurios moterys yra labai laimingos, nes jų ciklas trunka 28 dienos ir tiksi kaip laikrodukas. Kitų moterų ciklas nėra taip lengvai nuspėjamas, pavyzdžiui, jų ciklas nėra reguliarus: vieną mėnesį jis trunka 32 dienas, o štai kitą – 30 dienų. Todėl tokios aplikacijos padeda sekti ir atsiminti kiekvieną jūsų dieną.

Kodėl rekomenduotina sekti ciklą kalendoriaus pagalba?

Išmaniesiems telefonams, iPadams skirtos ir kitiems įrenginiams skirtos aplikacijos yra skirtos apskaičiuoti, kada maždaug galima tikėtis kito ciklo pradžios, ir taip apskaičiuojamas ciklo vidurkis. Tiesa, šios aplikacijos nėra 100 proc. teisingos, tačiau jos pateikia tikėtina naujų menstruacijų datą. Jos yra patogios naudoti, kai kuriose iš jų galima sekti PMS simptomus, kurie dažniausiai irgi kartojasi. Kai kurios iPhone skirtos aplikacijos apskaičiuoja ovuliacijos dieną ir nustato, kurios dienos yra vaisingos.

Šias aplikacijas galima atsisiųsti įvairiems išmaniesiems telefonams, taip pat iPod Touch ar iPad. Pastaba: šiame straipsnyje bus naudojami originalūs neversti aplikacijų pavadinimai.

Menstruacinio ciklo aplikacijos

1. Period Tracker Lite. Tai nemokama aplikacija, kurią moterys labai greitai pamėgsta. Dažniausiai ji yra įvertinama, kaip geriausia menstruacinio ciklo aplikacija. Išbandykite ir jūs! Juk atsisiųsti į savo išmanųjį galite nemokamai.

Ši aplikacija leidžia sekti diena iš dienos jūsų nuotaikas, PMS simptomus ir praneša apie vaisingas dienas (intimate) – tai aktualu moterims, kurios nori pastoti. Aplikacija apskaičiuoja jūsų menstruacinių periodų vidurkį, todėl ir praneša apie galimą ovuliaciją bei vaisingas dienas.
Tiesa, ši aplikacija turi ir mokamą versiją, kurioje yra papildomų funkcijų. Tačiau ir nemokama aplikacija veikia puikiai.

2. Monthly Cycles – Period Calendar ($1.99). Tai gana mielas kalendorius, kuris turi galimybę pasirinkti 6 skirtingas temas. Šioje aplikacijoje taip pat lengvai galima sekti savo menstruacinį ciklą, taip pat vaisingas dienas. Moterys, kurios nori pastoti, gali sekti savo svorį, bazinę temperatūrą. Šiame kalendoriuje galima žymėtis ir PMS simptomus: spuoguotumą, krūtų pabrinkimą, galvos, pilvo skausmus ir pan. Čia rasite 40 nuotaikų, kurias galite pasirinkti.

Jei norite eksportuoti savo duomenis, galite pasinaudoti ir savo el. paštu – persiųsti šiuos duomenis ten.

3. Period Planner Lite. Dar viena nemokama aplikacija, tinkanti visoms moterims. Ji taip suteikia galimybę sekti kito ciklo pradžią, vaisingas dienas ir ovuliaciją. Šiame kalendoriuje galite žymėtis ir savo nėštumo simptomus, ir dienas, kada mylėjotės su savo partneriu, ir savo nuotaikas.

Ši aplikacija yra apsaugota slaptažodžiu, tad galite paslėpti savo duomenis nuo smalsių akių. Taip pat yra mokama versija.

4. Period and Fertility Tracker from WhatToExpect.com. Nemokama aplikacija, puikiai tinkanti moterims, kurios siekia pastoti. Čia pateikiamas kalendorius, kai yra ypatingai vaisingos dienos ir kada galima jų tikėtis artimiausiu metu. Taip pat čia rasite ir trumpus patarimus, siekiant savo užsibrėžto tikslo – nėštumo.

Šis kalendorius iš tiesų geras, tačiau orientuotas į tas moteris, kurios nori pastoti. Taip pat čia trūksta kai kurių funkcijų, kurių galite rasti kitose aplikacijose.

5. Period Diary Pro – Menstrual Calendar ($1.99). Šis menstruacinis kalendorius turi labai gražų gėlėtą dizainą, kuris jums, ko gero, patiks. Jis leidžia sekti savo ciklą, vaisingas dienas, ovuliaciją, PMS simptomus, svorį ir kitus dalykus. Taip pat galima pasirinkti ir pasikeisti tris norimas temas, ir netgi sinchronizuoti savo duomenis su Google kalendoriumi. Kitos išskirtinės šios aplikacijos funkcijos, kad per ją galima prisijungti prie socialinių forumų, taip pat galima gauti grafinę ciklo išraišką.

6. Period Plus – Period / Menstrual Calendar. Nemokama aplikacija, jei jums užteks tik paprasto menstruacinio ciklo kalendoriaus be jokių ypatingų funkcijų. Ši aplikacija nuspėja būsimo ciklo pradžią, vaisingas dienas, taip pat ir ovuliacijos dienas dvylikai mėnesių. Kalendorių taip pat galima „užrakinti“ slaptažodžiu. Dar viena įdomi funkcija – PMS simptomų intensyvumo stebėjimas. Taip pat galima įrašyti, kada pas jus buvo seksas.

7. Menstrual Calendar Premium ($1.99). Labai paprastas menstruacinio ciklo kalendorius, kuris parodo, kada prasidės jūsų kitas menstruacinis ciklas, taip pat praneša apie vaisingas dienas. Čia galite sekti ir savo nėštumo testo rezultatus, taip pat pasikartojančias nuotaikas ir PMS simptomus, kiekvienos dienos bazinę temperatūrą. Labai patogus kalendorius, siekiančioms pastoti.

Patarimai, renkantis menstruacinio ciklo kalendorių

Perskaitėte skirtingų aplikacijų aprašymus. Ko gero, visų pirma rinksitės nemokamą variantą. Nors sutikite – mokamos taip pat vertos jūsų pinigų.

Kai rinksitės menstruacinio ciklo kalendorių, atidžiai perskaitykite aplikacijos taisykles ir pasiskaitykite komentarus. Taip pat rinkitės jums patinkantį dizainą, kadangi su šiuo kalendoriumi draugausite diena iš dienos – jis neturėtų jūsų erzinti.

Susiję straipsniai

Priešmenstruacinis disforinis sindromas (PMDS)

Priešmenstruacinio disforinio sindromo (PMDS) simptomai yra gerokai (net iki 10 kartų) sunkesni ir intensyvesni nei „paprasto“ PMS.

Gausios mėnesinės: ar reikėtų sunerimti?

Jei kraujuojate gausiai, vertėtų susiplanuoti vizitą pas gydytoją: jis gali pasiūlyti daug veiksmingų būdų kraujavimui mažinti.

Skausmingos mėnesinės

Skausmingos mėnesinės, dar kitaip vadinamos dismenorėja – viena dažniausių vaisingo amžiaus moterų lytinės sveikatos problemų.