Greipfrutų skonio sausainiai

Ingredientai: Sviestas - 100 gramai, Rudas cukrus - 50 gramai, Cukrus - 50 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Vanilės ekstraktas - 0.5 arbatinio šaukštelio, Greipfrutų sulčių - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 300 gramai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukšte.

Sviestą ištirpinti, sudėti cukrų ir gerai viską išmaišyti. Įmušti kiaušinį, supilti vanilę ir viską išmaišyti. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir sudėti į kiaušinio ir sviesto masę. Viską išmaišyti kad neliktų gumuliukų. Šokoladą susmulkinti ir įmaišyti į tešlą. Ant kepimo skardos dėti po šaukštą tešlos. Kepti 180 laipsnių orkaitėje apie valandą laiko.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.