Greitas šaldytų daržovių apkepas

Ingredientai: Šaldytos daržovės - 400 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Pienas - 2 valgomieji šaukštai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Sojos padažas - 1 valgomasis šaukštas, Prieskoniai - 1 žiupsnelis, Sviestas - 5 gramai, Džiūvėsėliai - 1 saujelė.

Ištepkite kepimo formą riebalais ir pabarstykite džiūvėsėliais. Sudėkite daržoves. Kiaušinius išplakite ir sumaišykite su pienu, garstyčiomis, sojų padažu bei prieskoniais, užpilkite ant viršaus. Kepkite pusvalandį 200 laipsnių temperatūros orkaitėje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.