Greitos vaisių salotos

Ingredientai: Bananas - 1 vienetas, Kriaušė - 1 vienetas, Nedidelė vynuogių kekė - 1 vienetas, Citrinos sultys - 1 valgomasis šaukštas, Jogurtas - 2 stiklinės, Tarkuota citrinos žievelė - 1 valgomasis šaukštas.

Supjaustykite vaisius, sudėkite į dubenį ir apšlakstykite citrinos sultimis, kad nepatamsėtų. Išmaišykite ir palikite 10 minučių. Sumaišykite jogurtą, cukrų (pagal skonį) ir citrinos žievelę, maišykite, kol cukrus ištirps. Atvėsinkite, supilkite ant salotų. Papuoškite bazilikais, braškėmis ar pagal savo fantaziją. Vietoje jogurto galima naudoti ledus, grietinėlę, vietoje nurodytų vaisių - tuos, kuriuos mėgstate.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.