Grietininis tortas su aguonomis

Ingredientai: Grietinė - 1 stiklinė, Miltai - 3 stiklinės, Cukrus - 0.75 stiklinės, Soda - 1 žiupsnelis, Druska - 1 žiupsnelis, Grietinė - 1 stiklinė, Cukrus - 0.5 stiklinės, Vanilinis cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Aguonos - 1 sauja.

Iškepkite papločius: dideliame inde sumaišykite papločiams skirtą grietinę, cukrų, druską, įsijokite miltus ir sodą. Suminkykite tešlą. Ją padalinkite į keturias dalis, iš kiekvienos dalies iškočiokite vienodo dydžio apvalius papločius. Papločius dėkite ant kepimo popieriumi ištiestos ir riebalais vos vos pateptos skardos. Papločius kepkite iki 230-240C įkaitintoje orkaitėje apie 10-15 min. Pasiruoškite kremą: grietinę išplakite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi iki vientisos konsistencijos. Įmaišykite aguonas. Torto surinkimas: Paplotį ištepkite kremu, užvoškite kitą paplotį. Taip sutepkite visą tortą. Jeigu papločiai gavosi nevienodi ir teko juos apipjauti, tai nuopjovas sutrupinkite ir jomis apiberkite torto viršų ir šonus. Surinktą tortą bent 3-4 valandas palaikykite šaldytuve. Tai labai paprastas, tačiau tikrai skanus tortas, kurį galite nesunkiai paįvairinti. Vieną iš sluoksnių galite pertepti uogiene ar trintomis uogomis, į kremą dėti ne aguonas, o šokolado, želė ar konservuotų vaisių gabaliukus.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.