Guliašo sriubos receptas

Ingredientai: Jautiena - 500 gramai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 1 vienetas, Morkos - 2 vienetai, Petražolės - 2 valgomieji šaukštai, Bulvės - 3 vienetai, Kopūstas - 200 gramai, Poras - 1 vienetas, Vanduo - 2 litrai.

Apkepkite aliejuje susmulkintą gabalėliais mėsą. Įberkite miltų, įpilkite vandens, uždenkite ir troškinkite. Pabaigoje paskaninkite druska ir pipirais. Supjaustykite morkas, petražoles, porą ir kopūstus, suberkite į 1,5 l verdančio vandens. Po 5 minučių sudėti supjaustytas bulves, įberkite prieskonių, sukrėskite guliašą ir truputį pavirkite. Sriubą galima sutirštinti, įdėjus pakepintų miltų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.