Kaip atpažinti, kad partneris jums neištikimas?

Vyras rodo moteriai telefoną ir įrodinėja, kad jis yra ištikimas Antonio Guillem | Shutterstock.com

Dauguma santykiuose esančių moterų bent kartą gyvenime yra susidūrusi su jausmu, kad tarp jos ir partnerio kažkas negerai. Atrodytų, viskas teka sava vaga, bet nuolat apima keista, negera nuojauta? Priežastys gali būti kelios.

Iš prigimties esate įtari, linkusi nerimauti, o pavydas – nuolatinis jūsų palydovas? Tuomet nuogąstavimai gali būti ne kas kita, kaip fantazijos, klaidingai palaikytos šeštuoju pojūčiu. Bet jei visada buvote rami, o įtarimų kilo tik neseniai – stebėkite partnerio elgesį. Gali būti, kad tai signalas, jog jis yra jums neištikimas.

Gyvi pavyzdžiai ir realios neištikimybę patyrusių moterų diskusijos:

Per daug viršvalandžių

Jūsų vyras užtrunka darbe iki išnaktų, o namo grįžta vėlai ir pavargęs? Tai gali būti vienas iš svarbių neištikimybės požymių. Yra keli būdai patikrinti, ar toks jo darboholizmas kyla iš noro gerokai papildyti šeimos biudžetą, ar iš susidomėjimo kita moterimi.

Atkreipkite dėmesį, ar partneris, grįžęs namo, valgo vakarienę. Dažniausiai iki vėlumos užsidirbę vyrai skuba kuo greičiau grįžti į šiltus namus, būna alkani, kartais – irzlūs. Bet jei jis nuolat atsisako valgio – tai gali būti ženklas, kad vakarienę (ir ne tik) jis gauna kitur.

Visgi neskubėkite kaltinti vyro neištikimybe, kol nesurinksite svarių įrodymų. Juk gali būti, kad jis tikrai sunkiai dirba. Tokiu atveju, patikėkite – nieko nėra blogiau, nei namuose laukianti irzli, pikta ir įtari moteris.

Per didelis susirūpinimas išvaizda

Jūsų partneriui staiga parūpo jo išvaizda? Jei iki šiol rūpintis savo įvaizdžiu jam buvo nebūdinga – metas susimąstyti. Juk staiga atsiradę nauji džinsai, marškiniai, įprotis skustis kas rytą ir kvėpintis gali būti ne kas kita, kaip bandymo pakelti uodegą prieš naują pasiją požymis.

Jis ėmė slėpti savo telefoną

Pasikeitė jo naudojimosi mobiliuoju telefonu įpročiai? Tai dar vienas negeras ženklas. Jeigu pastebėjote, kad jo telefonas užrakintas (reikalauja slaptažodžio) be aiškių priežasčių, jei jūsų vyras išeina kalbėtis telefonu į lauką ar kitą kambarį (ir kalbasi ilgai, apie pusvalandį) arba jei jis neleidžia jums skaityti jo žinučių (nors anksčiau nieko neslėpė) – metas susimąstyti. Tiesa, atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip jis deda telefoną ant paviršiaus – užverstą ar atverstą. Jei užverstą, tikėtina, kad turi ką slėpti.

Plačiau skaitykite:

Partneris nebenori sekso

Jūsų partneris vis dažniau atsisako mylėtis? Gali būti, kad jis neprarado susidomėjimo seksu, o tik vengia jo su jumis. Juk intymus gyvenimas sekina, o intymus gyvenimas su dviem moterimis sekina dvigubai. Jei jis neseniai miegojo su kita, gali būti, kad jums resursų jau neužtenka.

Vyras pavadino jus kitos moters vardu

Na, šiuo atveju platesnių komentarų nereikia. Visgi pavienis toks reiškinys, kai vyras pavadina žmoną kitos moters vardu, nebūtinai byloja apie jo neištikimybę. Ypač tuo atveju, jei jo aplinkoje (darbe, treniruotėse ir t. t.) yra daug moterų. Bet jei to niekada anksčiau nebuvo, o pastaruoju metu kartojasi – metas skambinti pavojaus varpais. Net jei fizinės neištikimybės fakto dar nebuvo, jis gali būti rimtai susidomėjęs kita moterimi.

Be galo pavydus partneris

Jūsų partneris nuolat nepagrįstai kaltina jus neištikimybe? Jis pavydi jūsų visiems – draugams, praeiviams, net – stulpui? Gali būti, kad šitaip jis bando permesti ant jūsų savo kaltę. Be to, anot psichologų, neištikimi žmonės dažnai yra perdėtai pavydūs.

Brangios dovanos netikėtai

Jūsų vyras paskutiniu metu tapo itin dosnus? Jis dovanoja brangias dovanas, dideles puokštes, žarsto komplimentus? Jei toks elgesys anksčiau buvo svetimas – susimąstykite. Gali būti, kad jis bando užglaistyti savo tamsius poelgius.

Plačiau skaitykite:

Tai – rekomendacinio pobūdžio turinys. Viskas priklauso nuo poros įsiklausymo, sutarimo ir gyvenimo būdo. Išrinkome tik dažniausiai pasitaikančius pakitusio elgesio elementus pasauliniu mastu.

Susiję straipsniai

Kaip atgaivinti pašlijusius poros santykius?

Kartais porų santykiai, ypač auginant vaikus, tampa pernelyg sudėtingi, dramatiški, todėl romantiški jausmai nugrimzta į praeitį.

Kokia patogiausia jūsų poros miego poza? Ji šį tą reiškia!

Kaip tik nemiega poros. Vienos mėgsta miegoti apsikabinusios, kitos − nusisukusios vienas nuo kito, bet glaustis pėdomis.

Kokias 5 klaidas dažniausiai daro kūdikio susilaukę tėvai?

Gimus kūdikiui poros santykiai pasikeičia jei ne 360, tai 180 laipsnių kampu – tikrai. Atsiradus naujajam šeimos nariui nerandame laiko antraj