Katinėliai iš ikrų ir lašišos

Ingredientai: Tešlos krepšeliai - 12 vienetai, Sūdytos lašišos filė - 200 gramai, Agurkai arba avokadai - 150 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai.

Lašišą ir agurką smulkiai supjaustykite, kiaušinius išvirkite, vieną baltymą atidėkite į šalį papuošimams, o visa kita sutarkuokite. Kiaušinius, agurkus ir lašišą sumaišykite giliame inde. Lašiša pakankamai riebi, todėl naudoti kokį nors papildomą padažą nėra būtina, tačiau jei norite, galite įdėti šiek tiek majonezo. Paruošta mase įdarykite krepšelius, ant viršaus uždėkite ikrų. Raudonojo kačiuko pagaminimui iš morkos išpjaukite ausytes ir liežuvėlį, iš baltymo akytes ir burną (burnai reikės tarkuoto baltymo), o nosiai naudokite šiek tiek juodųjų ikrų. Juodojo kačiuko pagaminimui iš baltymo išpjaukite ausytes ir akytes, suformuokite burnytę, o vietoje nosies naudokite raudonuosius ikrus (arba raziną).

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.