Keptos daržovės su kuskusu

Ingredientai: Žiedinis kopūstas - 1 vienetas, Cukinija - 1 vienetas, Paprika - 1 vienetas, Aštrus pipiras - 1 vienetas, Pomidorai - 4 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Fetos sūris - 200 gramai, Aliejus - 100 mililitrai, Rozmarinas - 1 vienetas, Kuskusas - 2.

Išvardytas daržoves supjaustykite kad ir stambiau, tik aitriuosius pipirus reikėtų gerai susmulkinti. Jeigu nemėgstate, pavyzdžiui, paprikų ar cukinijų, jų nedėkite, įpjaustykite daugiau baklažanų ar pomidorų. Daržoves sudėkite į platų kepimo indą, apšlakstykite alyvuogių aliejumi, pagardinkite druska, pipirais, užberkite keletą nuo šakelių nubrauktų rozmarinų lapelių ir uždengę folija pusvalandžiui pašaukite į iki 180–200 laipsnių įkaitintą orkaitę. Po pusvalandžio indą ištraukite, užbarstykite trupintą sūrį ir neuždengę kepkite dar 10–15 minučių. Kuskusą paruoškite taip, kaip nurodyta instrukcijoje ant pakelio. Galima įmaišyti kapotų petražolių ir arbatinį šaukštelį tarkuotų geltonosios arba žaliosios citrinos žievelių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.