Kiauliena persikų padaže

Ingredientai: Kiauliena - 400 gramai, Konservuoti persikai - 1 skardinė, Svogūnas - 1 vienetas, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Druska, pipirai, čili - 1 žiupsnelis, Džiovinti čiobreliai - 1 arbatinis šaukštelis.

Kiaulieną supjaustykite kąsnio dydžio gabaliukais. Juos sumaišykite su prieskoniais ir čiobreliais. Palikite 15 - 30 min. Persikus išimkite iš skardinės ir pertrinkite šakute ar virtuviniu kombainu. Tyrė turėtų būti pakankamai skysta, jeigu gaunasi labai sausa, tai įpilkite truputį skysčio iš skardinės. Smulkiai pjaustytą svogūną apkepinkite iki auksinės spalvos, tuomet dėkite mėsą, apkepinkite, užpilkite persikų tyrę ir 10-15 min. patroškinkite ant nedidelės ugnies. Tiekite su ryžiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.