Kokosinis kremas „Raffaello“

Ingredientai: Sviestas - 200 gramų, Baltasis šokoladas - 200 gramų, Kondensuotas pienas - 400 gramų, Kokosų drožlės - 100 gramų.

Ant puodo su verdančiu vandeniu statykite kitą indą. Į jį berkite gabaliukais sulaužytą šokoladą ir dėkite sviestą. Maišant kaitinkite kol išsilydys. Tuomet sudėkite kondensuotą pieną, išmaišykite, dar šiek tiek pakaitinkite. Galiausiai suberkite kokosų drožles, permaišykite. Jeigu kremą naudosite tortų ar kitų gaminių puošimui, tai jį tik šiek tiek atvėsinkite ir iškart naudokite. Jeigu kremą naudosite, kaip užtepą, tai jį sudėkite į stiklainį ir statykite į šaldytuvą 3 - 4 valandoms. Šis kremas tinka tiek tortų, pyragaičių, eklerų gamyboje, tiek ir kaip užtepas skrebučiams, bandelėms.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.