Kotletai su įdaru ir tešlos plutele

Ingredientai: Faršas - 500 gramų, Svogūnas - 1 vienetas, Batonas - 2 riekės, Pienas - 5 valgomieji šaukštai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Sūris - 100 gramų, Sviestas - 100 gramų, Kiaušiniai - 2 vienetai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Majonezas - 100 gramų, .

Pasiruoškite faršą kotletams. Batono riekeles užmerkite piene, sutrinkite, sumaišykite su faršu. Įmaišykite smulkiai pjaustytą svogūną, prieskonius, druską. Gerai išmaišykite. Įdarui kietai išvirkite kiaušinius, juos sutarkuokite. Sūrį taip pat sutarkuokite. Viską sumaišykite su minkštu sviestu. Papildomai galite įmaišyti žalumynų. Pasiruoškite tešlą. Kiaušinius išplakite su majonezu, įberkite sodos, įsijokite miltus, gerai išmaišykite. Tešla turi gautis tokio skystumo, kaip blynams. Miltų gali reikėti ir kiek daugiau. Suformuokite kotletus. Padarykite paplotėlį, dėkite įdaro, suformuokite kotletą. Kotletus pamirkykite į tešlą ir kepkite gerai įkaitintame aliejuje iki kol gražiai apskrus. Puikus būdas paįvairinti nusibodusius kotletus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.