Krepšeliai su braškėmis

Ingredientai: Krepšeliai - 6 vienetai, Pienas - 100 mililitrai, Trinys - 1 vienetas, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Kukurūzų krakmolas - 1 arbatinis šaukštelis, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas.

Dubenyje sumaišykite trynį, cukrų, krakmolą, vanilinį cukrų ir 30 ml pieno. Likusius 70 ml pieno užvirinkite, supilkite į jį paruoštą mišinį ir virkite pamaišydami, kol sutirštės. Paruoštą kremą įstatykite su indeliu į puodą arba dubenį su šaltu vandeniu, kad atvėstų. Atvėsusį kremą išplakite su sviestu, padalinkite į krepšelius ir papuoškite braškėmis arba vaisiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.