Kvietiniai kotletai su razinomis

Ingredientai: Kvietinės kruopos - 100 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Sviestas - 20 gramai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Malti džiūvesėliai - 20 gramai, Razinos - 40 gramai, Grietinė - 4 valgomieji šaukštai.

Kruopas nuplaukite ir išvirkite pasūdytame vandenyje, kad išeitų tiršta košė. Palikite ją atvėsti. Įmuškite kiaušinį, supilkite cukraus, suberkite švarias razinas ir išmaišykite. Suformuokite kotletukus, apvoliokite juos džiūvėsėliuose ir apkepkite aliejuje, kol gražiai paruduos, ir dar pakepkite apie 7 minutes orkaitėje. Patiekite su grietine.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.