Labai skanūs pyragėliai

Ingredientai: Kvietiniai miltai - 1 kilogramas, Kiaušiniai - 12 vienetai, Mielės - 30 gramai, Druska - 1 arbatinis šaukštelis, Pienas/vanduo - 2 stiklinės, Sviestas - 6 valgomieji šaukštai, Sūris - 700 gramai, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas.

Šiltame piena arba vandenyje ištirpinkite cukrų, druską, mieles, įmuškite 1 kiaušinį, sudėkite miltus, 4 šaukštus sviesto, užminkykite tešlą. Padalinkite tešlą į 10 dalių, kiekvieną iškočiokite į apvalų blynelį. Į kiekvieno blynelio vidurį įdėkite tarkuoto sūrio, paskleiskite taip, kad liktų 1 cm pločio krašteliai. Kraštus užlankstykite, formuokite valtelės formos pyragėlius. Patepkite plaktu kiaušiniu. Kepkite 220 laipsnių temperatūros orkaitėje, kol pusiau iškeps. Į kiekvieno pyragėlio vidurį įdėkite po gabaliuką sviesto ir įmuškite po kiaušinį. Kepkite, kol pabals baltymai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.