Laima ir Simona apie „Mokinukes“, supiršimą su Jonu ir nuotykius

Ar žinojote, kad Simona Nainė su Jonu susipažino per „Mokinukių“ dainą? Ar žinojote, kad Simona Nainė su Jonu susipažino per „Mokinukių“ dainą?

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas Urbonas sveikinasi jau 71-ąjį kartą, o šalia jo – dvi nuostabios viešnios: Laima Lapkauskaitė – muzikos vadybininkė, Lietuvos pedagogė, prodiuserė, o greta jos – Simona Nainė – dainininkė, nuomonės formuotoja, verslininkė, prekių ženklo „Nunu“ įkūrėja.

Mitas „apie labai griežtą vadovę“ sugriautas: Laima – atviras, šiltas ir nuolat besišypsantis žmogus. Nors pati Laima prisipažino, kad praeityje buvo visko, ji buvo griežta, nes taip reikėjo, šiandien atvirauja, kad su metais minkštėjanti. Pokalbyje Laima ir Simona atskleis niekur negirdėtų detalių iš tų senų gerų laikų. Netrūks juoko ir intriguojančių istorijų.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Laima Lapkauskaite ir Simona Naine OLIALIA ir STUDENTESSimonas Urbonas, Laima Lapkauskaitė, Simona Nainė

Laima neleido „Mokinukėms“ būti „žvaigždėmis“

Niekur negirdėtų prisiminimų kupiname pokalbyje paaiškėja negirdėtos detalės: Laima „Mokinukėms“ neleido būti žvaigždėmis, ji prisimena, kaip susirinkus didžiausioms mūsų scenos žvaigždėms per bendrus koncertus merginos susigrūsdavo ir kukliai persirengdavo kamputyje. „Man jų net gaila būdavo“, – atvirauja Laima.

Simona pritaria, kad visos merginos buvo kuklios, tačiau sulaukdavo milžiniško dėmesio – „vaikai bėgdavo iš paskos sniego širdis pasidarę“. Moteris prisiminė ir autobusiuko istoriją: „Lipdamos į autobusiuką prieš žmones, prašiusius autografų, užtrenkėme duris“, – šypsosi ji. Tačiau vadovė buvo griežta: „Atidarė duris ir liepė visoms išlipti bei būti su žmonėmis.“

Simona NaineSimona Nainė

 Simona su Jonu susipažino per „Mokinukes“

Ar žinojote, kad Simona Nainė su Jonu susipažino per „Mokinukių“ dainą? Laima juokaudama save pristato kaip piršlienę, mat supiršo ir Simoną, ir Inetą, ir juokaudama sako, kad Jonas jai skolingas. Simona pasakoja, kad tąkart Jonas dalyvavo realybės šou, o „Mokinukės“ – Žilvino Žvagulio šventėje. „Jonas su visa realybės šou komanda buvo atvežtas į Žilvino renginį pabaliavoti“, – prisimena moteris.

Laima: „Jos sugalvojo parūkyti“

Linksmų ir neįtikėtinų istorijų kupiname pokalbyje paaiškės, kad merginos, kaip ir visi vaikai, mėgo krėsti išdaigas, kartą – net pagautos rūkančios. „Mes su Irūna, šaunuolės, gyvenome abidvi šalia, susitikome, <...> atėjome ir atsitūpėme grynai po vadovės pusseserės langais, kur ji, žmogus, tiesiog prie stalo sėdėjo, jei net žiūrėti nereikėjo niekur“, – juokiasi istoriją prisimindama Simona ir sako, kad į spąstus tąkart papuolė pačios.

Apie „Olialia vaikų“, „Mokinukių“ ir „Studenčių“ laikus, Siimonos pažintį su Jonu bei istorijas, kai tekdavo bėgti nuo gerbėjų, – „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje su Laima Lapkauskaite ir Simona Naine:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:33 – kaip gimė „Olialia vaikai“

02:43 – kaip Simona atsidūrė „Olialia vaikuose“

05:36 – „Olialia“ gimtadienis ir „Mokinukės“

07:49 – Simonos ir merginų noras dainuoti

10:02 – dabar – kitokie vaikai

13:05 – Laimai patikėtos paslaptys

15:32 – Laima – kaip mama

19:35 – prisiminimai, istorijos ir pamokos

27:53 – Simonos dainavimo kelias

30:45 – Laima – Simonos ir Inetos piršlienė

33:23 – kaip atrenkami vaikai į „Olialia“

43:27 – merginų nuotykiai „Mokinukių“ laikais

56:43 – dainininko kelias – sunkus

Susiję straipsniai

Gabrielė apie sprendimą sukurti paskyrą dukrai: „Ji seniai prašė“

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai, tad mama, kai Adrija buvo dar visai mažytė, sukūrė uždarą instagramo paskyrą.

Saulius Skambinas apie sūnaus paauglystę: „Telefono tema – kažkas baisaus“

„Išėjo ta žinia, kad aš laukiuosi, ir prasidėjo skambučiai, komentarai, visa kita, aš skaitydavau, imdavau į galvą, verkdavau.“

Ingridos nevaisingumo kelionė: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida, šiandien sūpuojanti sūnelį Marką ant rankų, dalijasi savo istorija, išgyvenimais ir kaip jai pavyko atsitiesti po trynukų netekties.