Laimėkite bilietus į filmą PIKTADARĖS ISTORIJA 2 (197)

Reklaminis partnerio turinys

Jei dar neturite planų rudens savaitgaliui, kviečiame jus į kiną!

Spalio 25 dieną įvyks fantastinio nuotykių filmo su nuostabiąja Angelina Jolie premjera - PIKTADARĖS ISTORIJA 2.

Dalyvaukite žaidime ir laimėkite kvietimus į šį stebuklingą ir nuotykių kupiną kino filmą!

Laimėkite pakvietimus!

PRIZAI: 2 kvietimai į filmą PIKTADARĖS ISTORIJA 2. Iš viso bus 3 nugalėtojai, kurie gaus po 2 kvietimus. Kvietimus galima išsikeisti į filmo bilietus visuose kino teatruose, kur rodoma ši juosta. Kvietimai galioja tol, kol rodomas filmas ir negalioja į uždarus kino seansus. 

KAIP DALYVAUTI: Komentaruose apačioje parašykite, kuriame mieste eisite žiūrėti filmo. 

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: Žaidimas vyksta 2019.10.14 – 10.15 dienomis. 2019.10.16 burtų keliu išrinksime 3 nugalėtojus, kuriuos paskelbsime komentarų skiltyje bei su jais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje. Jei per žinutėje nurodytą laiką nugalėtojas neatsilieps, į jo vietą bus traukiamas kitas laimingasis. 

Apie filmą PIKTADARĖS ISTORIJA 2

Prieš penkerius metus pasaulis išvydo stulbinančią ir netikėtą „Miegančiosios gražuolės“ interpretaciją, pristatytą burtininkės akimis ir žiūrovus nukėlusią ten, kur nebuvo įžengęs joks mirtingasis.

Pirmoje filmo dalyje sužinojusi tikrąją savo krikštamotės Malefisentos (aktorė Angelina Jolie) istoriją, princesė Aurora (akt. Elle Fanning) jau suaugo. Mergina ruošiasi perimti savosios karalystės valdymą, tačiau netikėtai išgirsta pritrenkiančią žinią: Malefisenta tylomis rezga planus pati užimti sostą.

Nors Auroros ir Malefisentos santykiai nėra patys geriausi, tačiau princesė niekaip negali patikėti, kad jos krikštamotė galėtų pasielgti taip niekšingai. Netrukus Aurora įsitikina, kad gandai buvo teisingi: pasitelkusi baugių tamsos padarų armiją, savo magiškas galias bei ištikimą tarną Diavalį (akt. Sam Riley), Malefisenta rengiasi kautis dėl karalystės.

Tačiau ar jos kova tikrai yra nukreipta prieš princesę? Ir ar būtent Malefisenta yra tikrasis istorijos piktadarys?

Režisavo: Joachim Rønning („Karibų piratai. Salazaro kerštas“, „Kon-Tiki“)

Vaidina: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, Juno Temple, Teresa Mahoney, Lesley Manville, Sam Riley, Imelda Staunton, Jenn Murray

Filmo amžiaus cenzas

N-7 - žiūrovams nuo 7 metų

Kur ir kada bus rodomas filmas?

Filmo premjera – 2019.10.25, filmą rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmas subtitruotas lietuvių kalba, trukmė – 1 val. 58 min.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.