Laimėkite didelę LEGO kaladėlių dėžę (484)

Mama su sūnumi žaidžia LEGO LEGO

LEGO primena daugiau žaisti su savo vaikais ir kviečia laimėti net 790 kaladėlių dėžę kūrybiškiems ir naudingiems visos šeimos žaidimams!

Žaisti naudinga ir vaikams, ir tėvams

LEGO inicijuotas tyrimas, kurio metu buvo išanalizuoti daugiau kaip kaip 12 tūkst. tėvų pateikti atsakymai, parodė, kad žaisti ne tik smagu, bet ir labai naudinga!

Paaiškėjo, kad reguliarūs žaidimai su vaikais padeda jiems pasijusti laimingesniems ir stiprinti šeimos tarpusavio ryšius. Be to, daugiau ir dažniau žaidžiant su savo šeimos nariais, stiprėja atsparumas stresui ir vaikų socialiniai gebėjimai.

Daugiau informacijos apie tyrimą (ir atsakymą į konkurso klausimą) rasite:

Apie žaidimo prizą

• Žaidimo prizas: LEGO CLASSIC kaladėlių dėžė „LEGO® 10698 CLASSIC Large Creative Brick Box“;
  • Dėžėje yra 790 įvairiaspalvių kaladėlių;
  • Dėžėje rasite ne tik paprastas, įvairių dydžių ir formų kaladėles, bet ir 8 skirtingus langelius bei dureles ir 6 ratukus;
  • Dėžėje rasite 2 žalios spalvos pagrindus, ant kurių galima statyti savo kūrinius;
  • Geltona dėžė atrodo labai žaismingai ir puikiai pagyvins vaikų kambario ar žaidimų kampelio interjerą;
  • Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Kaip dalyvauti žaidime?

Remiantis LEGO atliktu tyrimu, kiek valandų per savaitę kartu žaidžia laimingesnės šeimos? O kiek valandų per savaitę su savo vaikais žaidžiate jūs?

Žaidimo taisyklės

1. Žaidimo prizas – viena didelė LEGO CLASSIC kaladėlių dėžė „LEGO® 10698 CLASSIC Large Creative Brick Box“.
  2. Žaidimas vyksta 2020.04.08 – 04.15.
  3. Žaidimo laimėtoją skelbsime 2020.04.16.
  4. Žaidimo laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas komentaruose apačioje.
  5. Su žaidimo laimėtoju susisieksime asmenine žinute TD paskyroje.
  6. Jei per žinutėje nurodytą terminą laimėtojas neatsilieps, į jo vietą bus renkamas naujas laimingasis.
  7. Atsakymą, kiek valandų per savaitę kartu žaidžia laimingesnės šeimos, galite keisti tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinis pateiktas atsakymas.
  8. Burtų traukime dalyvauja tik teisingai pateikti atsakymai.

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.