Lazanija su jautiena ir špinatais

Ingredientai: Lazanijos lakštai - 8 vienetai, Jautienos faršas - 500 gramai, Špinatai - 250 gramai, Pievagrybiai - 100 gramai, Ricotta sūris - 400 gramai, Parmezano sūris - 50 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Česnako skiltelės - 10 vienetai, Paprikos miltel.

Iš pradžių pasigaminkite "Marinara" padažą: 4 česnako skilteles susmulkinkite ir pakepinkite aliejuje, kad įgautų švelniai rusvą atspalvį. Kai česnakai pakeps, kartu sudėkite sutrintus pomidorus (kartu su sultimis), smulkintus bazilikus (maždaug 3 šakeles) bei druską ir pipirus. Visą mišinį patroškinkite maždaug 30 minučių ant nedidelės ugnies. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir pakepinkite česnaku, paprikos milteliais ir raudonėliais pagardintus smulkintus pievagrybius (tinka ir kitokie grybai) bei svogūnus. Tuomet į tą pačią keptuvę sudėkite jautienos faršą, viską gerai išmaišykite ir kepkite tol, kol faršas pilnai iškeps. Kai mėsa baigs kepti, užpilkite trečdalį paruošto padažo ir patroškinkite ant nedidelės ugnies maždaug 7 minutes. Nepamirškite pagardinti druska ir pipirais. Indelyje sutarkuokite rikota bei permezano sūrį ir sumaišykite jį su smulkintais špinatais. Kepimo indo pagrindą padenkite paruošto padažo sluoksniu ir dėkite nevirtą lazanijos lakštą. Ant viršaus dėkite paruoštą faršo bei grybų mišinį ir vėl pašlakstykite padažu. Tuomet dėkite dar vieną lazanijos lakštą ir užklokite jį sūrio ir špinatų mišiniu. Nepamirškite kiekvieno sluoksnio pašlakstyti padažu. Sluoksniuokite, kol sunaudosite visą įdarą. Lazanijos viršų apšlakstykite likusiu padažu, uždenkite folija ir kepkite maždaug pusę valandos 220 laispnių temperatūroje, vėliau foliją nuimkite ir pakepkite dar 10 minučių, kad lazanijos viršus apskrustų. Jei norite, prieš baigiant kepti, lazanijos viršų galite padenkti tarkuotu sūriu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.