Lęšių, burokėlių ir kriaušių salotos

Ingredientai: Salotinės sultenės - 2 saujos, Avinžirniai (konservuoti arba virti) - 1 sauja, Kriaušė - 1 vienetas, Burokėlis (virtas arba keptas) - 1 vienetas, Citrinų sultys - 1 valgomasis šaukštas, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Druska, Pipirai - 1 ži.

Lęšius sumaišykite su sultenėmis, citrinų sultimis, aliejumi, dėkite į lėkštę. Ant viršaus užberkite kubeliais pjaustytą kriaušę ir virtą burokėlį. Pagardinkite druska, pipirais, galima užbarstyti ir čili ar kajeno pipirų. Ypač greitai paruošiamos, skanios, lengvos salotos. Vietoje sultenių galima naudoti špinatus ar kitokius salotų lapus, jų mišinius. Lęšius galima pakeisti avinžirniais ar pupelėmis. Papildomai galima įdėti virtos, orkaitėje ar grilyje keptos vištienos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.