Liucina Rimgailė apie meilę sau, laiką ir planus

Anot Liucinos, po sūnaus gimimo santykiai iš esmės nepasikeitė Anot Liucinos, po sūnaus gimimo santykiai iš esmės nepasikeitė

„Tėvai paprastai“ studijoje tėtis Simonas Urbonas sveikinasi jau 66-ąjį kartą. Šįkart ant vedėjo minkštosios sofutės – ypatingi svečiai: konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė ir santykių ekspertas, lektorius Darius Ražauskas.

Simonas su pašnekovais šiandien kalba apie gyvenimą ir kaip jame atrasti laiko sau, savo partneriui, meilei sau ir dar viską suspėti padaryti laiku.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

Plačiau skaitykite:

„5-a valanda ryto – pats produktyviausias laikas“

Taip sako Liucina Rimgailė, kuri jau daug metų, anksti atsikėlusi, mėgaujasi laiku sau ir taip didina produktyvumą. „Visas pasaulis dar miega, tu atsikeli, aplink – tyla, tavęs nedirgina nei socialiniai tinklai, nei reikalai, nuo pašto dėžutės nuimi visas žvaigždutes, ir laiškai tau nepareina atgal – neįsivaizduojate, koks tai kaifas“, – juokiasi moteris ir priduria, kad šis laikas skirtas ne tik darbus nudirbti, bet ir ramiai atsigerti kavos, kokybiškai papusryčiauti ramybėje ir tyloje.

Tėvai paprastai su Liucina Rimgaile ir Dariumi RazauskuSimonas Urbonas, Liucina Rimgailė, Darius Ražauskas

„Pas mus yra visiškas disonansas“

Vėlgi atskleidžia Liucina, nes vyras, kuris dirba su renginiais, – visiška pelėda ir grįžta naktimis, taigi jiems su vyru nepavyksta net pavalgyti kartu, visiškai prasilenkia grafikai. „Tai yra privalumas, kuris mums padeda santykiuose, – pabrėžia žinoma moteris, – nes mes tada kiekvienas turime daugiau asmeninės erdvės.“ Liucina atvira: „Jeigu mes nuolat būtume tuo pačiu metu namie, ojetau kaip mes trintumėmės.“

Plačiau skaitykite:

Santykiai po vaiko gimimo

Anot Liucinos, po sūnaus gimimo santykiai iš esmės nepasikeitė, gal tik atsirado daugiau būdų susikirsti, nes abu sutuoktiniai labai vertina vienas kito individualumą. „Mes pasideriname darbotvarkes, pasisiūlome vienas kitam ką kartu veikti, bet iš principo kiekvienas gali bet kada veikti ką norime“, – atvirauja garsi moteris ir pabrėžia, kad jie su Tadu visiškai nesisavina vienas kito. „Žinoma, – sako Liucina, – kai atsirado vaikas, tas laikas turi būti labiau paskirstytas ir suderintas.“

Apie laiko planavimą, šeimą, santykius ir kaip viską suspėti kalbamės su Liucina Rimgaile ir Dariumi Ražausku „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:02 – kas yra motinystė ir tėvystė

06:47 – kaip viską spėti

16:55 – santykiai po vaiko gimimo

25:19 – išlikti pora po vaiko gimimo

41:31 – laikas, skiriamas darbams

49:15 – pagalba sau

52:32 – perdegimo pasekmės

59:57 – patarimas mamoms

Tinklalaidžių studija „Šiaurė Studios“ – Jūsų projektams!

Ieškote tinklalaidžių (podcastų) studijos Vilniuje? Net 600 kv. foto–video studija „Šiaurės studios“ siūlo daug skirtingų erdvių foto, video ir tinklalaidžių projektams bei suteikia galimybę išsinuomoti įrangą.

Susiję straipsniai

Agnė Bastienė apie santykius, vaikus ir tėvystę

„Ir kiekvieno kivirčo metu supranti, kad reikia išspręsti, nereikia trenkti durimis ar emocijomis vadovautis“, – sako Agnė.

Pianistė Ieva Dūdaitė: „Šeimoje svarbiausia – susidėlioti prioritetus“

„Yra laikas kartu, yra laikas šalia, – sako psichologė, – smagu, kai vaikas šalia, bet tai nėra laikas kartu.“

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Sutuoktinių pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą.