Makaronai su vištiena medaus-sojos padaže

Ingredientai: Makaronai - 500 gramai, Vištienos šlaunelių mėsa - 700 gramai, Sviestas - 30 gramai, Sojos padažas - 4 valgomieji šaukštai, Medus - 4 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiupsnelis.

Makaronus išvirkite pagal nurodymus ant pakelio. Nepervirkite. Baigus virti supilkite į kiaurasamtį, perliekite šaltu vandeniu ir palikite nuvarvėti. Vištieną supjaustykite nedideliais kabaliukais. Apkepinkite lydytame svieste apie 5 min. Pilkite sojos padažo, dėkite medaus, permaišykite ir ant nedidelės ugnies kepkite iki kol vištiena bus paruošta. Galiausiai keptuvėn sudėkite virtus makaronus, viską permaišykite ir dar 2-3 minutes patroškinkite. Jeigu reikia, tai pasūdykite, tačiau dauguma sojos padažų pakankamai sūrūs. Labai paprasta, skanu ir sotu!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.