Mielinė pynutė su medumi

Ingredientai: Šiltas vanduo - 600 mililitrų, Sausos mielės - 1 valgomasis šaukštas, Medus - 170 gramų, Aliejus - 4 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Druska - 1 valgomasis šaukštas, Miltai - 1 kilogramas, Apibarstymui: aguonos, sezamo sėklos ir.

Mieles sumaišykite su šiltu (bet ne karštu!) vandeniu. Įmaišykite medų, aliejų, 2 kiaušinius ir druską. Kelias minutes palaukite, kol suveiks mielės. Dalimis įsijokite miltus ir kaskart permaišykite, o po to pradėkite minkyti. Miltų reikia berti iki kol tešla bus elastinga, nelipni. Uždenkite drėgnu, švariu rankšluostėliu ir palikite kilti 1,5 val. iki kol tešla pakils dvigubai. Tešlai pakilus ją padalinkite į dvi dalis. Perminkykite ant miltuoto stalo. Kiekvieną tešlos dalį padalinkite dar į tris arba keturias dalis. Iš jų suformuokite volelius. Iš 3 arba 4 volelių supinkite „kasas“. Pynutes galima palikti tokias, pailgas arba suimti galiukus ir padaryti apvalų pyragą. Pynutes sudėkite ant riebalais pateptos ar kepimo popieriumi išklotos skardos. Vėl pridenkite rankšluosčiu ir palikite kilti dar 1 val. Pynutėms vėl pakilus jas patepkite pasiliktu išplaktu kiaušiniu. Jeigu norite, apiberkite sezamo sėklomis, aguonomis, cukrumi. Pynutes kepkite iki 190°C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min. iki kol bus auksinės spalvos. Iškepimą taip pat galima patikrinti pabarbenus į pynutės dugną - turi sklisti duslus garsas. Pynutes truputį atvėsinkite ir pjaustykite. Labai skani, puri ir saikingai saldi pynutė, kuri puikiai tiks pusryčiams. Šias pynutes, vadinamas chala, žydai kepa Šabui ir kitoms šventėms. Per Šabą ant stalo dedamos dvi chalos, būtent todėl daugumoje receptų nurodomi ingredientai dviems pynutėms.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.