Mielinės tešlos lietiniai

Ingredientai: Pienas - 750 mililitrų, Sausos mielės - 3 arbatiniai šaukšteliai, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Miltai - 400 gramų, Kiaušiniai - 3 vienetai, Sviestas - 100 gramų, Druska - 1 žiupsnelis.

Pieną pašildykite (bet jis neturi būti labai karštas, nes žus mielės), sumaišykite su mielėmis, cukrumi ir įberkite 200 g miltų. Išmaišykite. Uždenkite švariu rankšluosčiu. Palikite šiltoje vietoje 20 min. Indą su tešla galima pastatyti ant puodo su karštu (bet ne verdančiu) vandeniu. Atskirkite kiaušinius trynius, juos sumaišykite su lydytu, jau pravėsusiu sviestu, įmaišykite į tešlą. Suberkite likusius miltus, išmaišykite. Uždenkite švariu rankšluosčiu. Vėl palikite šiltoje vietoje dar valandai. Periodiškai permaišykite. Tešla putos, šiek tiek pakils, bet liks skysta. Galiausiai likusius baltymus išplakite su druska ir įmaišykite į tešlą. Nereikia plakti iki standumo. Galiausiai likusius baltymus išplakite su druska ir įmaišykite į tešlą. Nereikia plakti iki standumo. Blynus kepkite įkaitintoje, riebalais vos vos pateptoje keptuvėje. Puikūs, korėti blynai. Juos galima tiekti su uogiene, kondensuotu pienu, grietine ir cukrumi, tačiau ypač skanu valgyti su sūdyta lašiša, ikrais, pamirkyti į lydytą, sūdytą sviestą.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.