Mišrainė ,,Kalėdinis vainikas'

Ingredientai: Burokėliai - 0.5 kilogramo, Rauginti agurkai - 2 vienetai, Konservuotos pupelės - 1 skardinė, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Svogūnų laiškai, smulkinti - 1 pundelis, Maži pomidoriukai - 5 vienetai.

Burokėlius išverdame,nulupame ir sutarkuojame stambia tarka. Raugintus agurkus taip pat susmulkiname. Viską sumaišome,sudedame konservuotas pupeles,pasūdome,pagardiname maltais pipirais ir aliejumi. Iš mišrainės ant lėkštės suformuojame vainiko formą,pabarstome svogūnė laiškais ir papuošiame pomidoriukų puselėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.