Mišrainė su silke, bulvėmis ir obuoliais

Ingredientai: Didelės bulvės - 2 vienetai, Silkės filė - 4 vienetai, Obuolys (rūgštesnis) - 1 vienetas, Svogūnas - 0.5 vieneto, Kiaušinis - 1 vienetas, Marinuotas agurkėlis - 1 vienetas, Majonezas - 100 gramų, Grietinė - 100 gramų, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Bulves išvirkite su lupenomis. Atvėsinkite, nulupkite, supjaustykite kubeliais. Obuolį taip pat nuskuskite, supjaustykite kubeliais. Silkę supjaustykite nedideliais gabaliukais. Agurkėlį supjaustykite dar smulkesniais kubeliais. Svogūną smulkiai sukapokite, galima nuplikyti verdančiu vandeniu, tuomet nebus toks aitrus. Kiaušinį kietai išvirkite, nulupkite, supjaustykite kubeliais. Visus salotų ingredientus sumaišykite. Pagardinkite pipirais. Druskos tikriausiai nereikės, nes sūrumo pakaks iš silkės, agurkėlio, bet pagal skonį galite įdėti. Paruoškite padažą. Grietinę sumaišykite su majonezu, šiuo mišiniu užtaisykite mišrainę. Mišrainę porą valandų palaikykite šaldytuve, kad pasiskirstytų skoniai. Puikus skirtingų skonių derinys!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.