Nuostabios salotos su sūriu

Ingredientai: Fermentinis sūris - 500 gramai, Virta jautiena - 100 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Pievagrybiai - 300 gramai, Petražolės - 1 pundelis, Majonezas - 4 valgomieji šaukštai, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas.

Pievagrybius nuplaukite, smulkiai supjaustykite ir apkepkite aliejuje. Kiaušinius išvirkite, atvėsinkite, nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Jautieną supjaustykite šiaudeliais. Viską sumaišykite su smulkintomis petražolėmis, majonezu, druska ir pipirais. Didelį sūrio gabalą pamerkite 20 minučių į karštą vandenį, tada išimkite ir dar šiltą supjaustykite maždaug 5 mm storio juostelėmis. Ištepkite jas paruošta mase ir susukite voleliu, apvyniokite folija ir padėkite į šaldytuvą 2 valandoms. Supjaustykite riekutėmis ir patiekite kaip užkandį.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.