Obuolių ir salierų salotos

Ingredientai: Salierų stiebai - 250 gramai, Žali obuoliai - 120 gramai, Graikiniai riešutai - 50 gramai.

Salierus nuplaukite, nusausinkite ir smulkiai supjaustykite. Obuolius nuplaukite, nusausinkite, išimkite sėklas ir sėklalizdžius, supjaustykite vaisius kubeliais. Riešutus susmulkinkite ir pakepinkite keptuvėje (aliejaus pilti nereikia). Sudėkite obuolius ir salierus į dubenį, užpilkite aliejaus ir išmaišykite. Sudėkite į formelę, paspauskite ir išlyginkite, tada gražiai išverskite ant salotų lapų, pabarstykite kepintais riešutais ir papuoškite petražolėmis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.