Oksana Pikul apie skyrybas: sprendimas brendo pamažu

Oksana Pikul neslepia, kad sprendimas skirtis brendo pamažu Oksana Pikul neslepia, kad sprendimas skirtis brendo pamažu

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau tryliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas bendrauja su vizažo meistre, influencere, atlikėja, mama Oksana Pikul ir socialinių mokslų daktare, psichologe psichoterapeute Agne Matulaite. Tinklalaidėje moterys dalijasi savo patirtimi, mintimis, diskutuoja apie skyrybų patirtis, vaikus, sveikatą ir emocinę būseną.

Kaip išgyventi skyrybas? Kaip susitvarkyti su savimi po skyrybų? Kaip išsiskirti ramiai, kad nepakenktume vaikams? Kaip skirstyti laiką su vaiku po skyrybų?

Plačiau skaitykite:

Skyrybos Tevai paprastaiOksana Pikul, Simonas Urbonas, Agnė Matulaitė

Agnė Matulaitė: „Skyrybas išgyvenantis žmogus viduje jaučiasi pralaimėjęs“

Socialinių mokslų daktarė, psichologė psichoterapeutė Agne Matulaitė – atvira: skyrybos iš tiesų yra pralaimėjimas. Tačiau dar svarbiau, kalbant apie skyrybas, – vaikai. Šiuo atveju verta atskirti skyrybas su vaikais ir be jų, „ir šioje vietoje nėra nieko labai paprasto“. Anot psichologės, jei tėvai skiriasi, vaikai pereina per traumą, nes jie turi tėvus, kurie išgyvena antrą pagal skausmingumą trauminį įvykį.

Plačiau skaitykite:

Oksanos Pikul skyrybos: krizė pasiekė išgyvenus pusę santuokos metų

Paklausta apie savo asmeninę skyrybų patirtį, Oksana neslepia, kad sprendimas brendo pamažu. Krizių, anot atlikėjos, būta daugiau, ir pirmoji išgyventa kur kas skaudžiau. „Ramiai, paprastai, pragmatiškai, šaltai ir aiškiai“ – taip Oksana kalba apie įvykusias skyrybas, kurių iniciatorė, beje, buvo ne ji. „Nebemačiau daugiau kur eiti“, – sako Oksana.

Tevu skyrybos Oksana PikulOksana Pikul

Plačiau skaitykite:

Oksana Pikul: „Vaikui lengvesnės skyrybos priklauso nuo tėvų vidinio sutarimo“

„Skyrybos labai priklauso nuo to, kaip tėvai sugeba sutarti viduje, kaip jie jaučiasi ir kokie jų yra vidiniai santykiai ir sutarimas“, – sako Oksana. Atlikėja atskleidžia, kad jų šeimoje net skyrybų momentu santykiai buvo gražūs. „Mūsų pagrindinė taisyklė buvo, kad vaikas namuose negirdėtų nei vieno balso pakėlimo, nei barnio, <...>, ginčo ar kivirčo“, – atvirauja ji, pabrėždama, kad abu su Simu tiesiog leidosi į karą akimis.

Visą tinklalaidę apie skyrybas, išgyvenimus jų metu, vaikų jausmus, priežiūrą ir auginimą bei finansinę nepriklausomybę žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:15 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:04 – kaip viską suspėti?

02:27 – skyrybos šeimoje, kai joje yra vaikų

07:59 – skyrybos: pusę laiko pas tėtį, pusę – pas mamą

12:22 – Oksanos Pikul skyrybos

15:33 – ar verta gyventi šeimoje tik dėl vaiko gerovės

24:42 – vaikai jaučiasi kalti dėl skyrybų

27:37 – per skyrybas patartina nueiti porai pas specialistą

29:07 – ar įmanoma išsiskirti gražiai?

32:06 – kaip paaiškinti vaikui apie naują „tėtį“ šeimoje

37:07 – ar stabilumas padeda išsiskirti lengviau

40:25 – linkėjimai vienišiems tėveliams

Susiję straipsniai

Skyrybos Oksanos Pikul gyvenime: kaip pavyko jas išgyventi?

Atlikėja, verslininkė, influencerė Oksana Pikul atskleidė, kad šeimoje santuokinių krizių būta ne viena, ir būtent tai padėjo skyrybas priimti ramiai.

Oksana Pikul nesiryžo skirtis su vyru pirmosios krizės metu

Sprendimą nesiskirti, praėjus beveik pusei santuokos metų, Oksana ir Simas priėmė dėl vaiko gerovės.

„Tėvai paprastai“ apie tėvų skyrybas: kaip padėti vaikui jas išgyventi? (+ konkursas)

Trečiajame epizode Simonas Urbonas kartu su psichologe Monika Kuzminskaite ir šešių vaikų mama Jurgita Pociene kalba apie skyrybas.

Skelbimai

6,00 €
57 cm | M
7,00 €
56 | 28 | 3XXL
2,90 €
40 | 12 | M