Originalus picos vyniotinis

Ingredientai: Picos tešla - 400 gramai, Sūris - 250 gramai, Kumpis - 250 gramai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Tešlą galite pasiruošti ir patys. Picos tešla: nepilną (maždaug 3/4) puodelį šilto vandens sumaišykite su 7 gramais sausų mielių, šaukšteliu cukraus ir žiupsniu druskos. Uždenkite. Palikite šiltai 5-10 min. 2 puodelius miltų persijokite, į juos pilkite 2 valg. šaukštus aliejaus ir mielių bei vandens mišinio. Sumaišykite, perminkykite iki kol tešla bus elastinga. Pridenkite. Laikykite šiltai apie pusvalandį. Vėliau dar perminkykite ir kočiokite. Picos tešlą iškočiokite į stačiakampį. Ant jo dėkite labai plonai plaustyto kumpio, berkite sutarkuoto sūrio ir susukite vyniotinį. Visus kraštus užspauskite, sulyginkite. Viršų galite patepti aliejumi. Dėkite į riebalais pateptą ir miltais apibertą skardą. Kepkite iki 200 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje apie 50 min. Iškepus 10 min. pavėsinkite ir pjaustykite drėgnu peiliu. Galite naudoti ir papildomų ingredientų - žalumynų, daržovių. Tiks bet koks kumpis, dešra, įvairūs mėsos likučiai. Supjaustytus vyniotinio gabaliukus skanu apsitepti garstyčiomis ar kitokiu padažu. P.S. Galite paruošti iškart kelis vyniotinius, juos užšaldyti ir šiek tiek atšildžius vėliau kepti. Puikus pasirinkimas savaitgalio pusryčiams!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.