Orkaitėje užkepta bulvių košė su česnaku ir sūriu

Ingredientai: Bulvės - 1 kilogramas, Česanakas - 3 skiltelės, Mocarela sūris - 100 gramai, Tarkuotas kietasis sūris (parmezanas ar pan.) - 0.5 stiklinės, Džiūvėsėliai - 2 valgomieji šaukštai, Pienas - 0.5 stiklinės, Sviestas - 2 valgomieji šaukštai, Druska.

2 šaukštus tarkuoto kietojo sūrio sumaišykite su džiūvėsiais. Pasūdytame vandenyje išvirkite bulves ir česnako skilteles. Nupilkite vandenį ir pertrinkite košę, į ją pilkite pieno, dėkite sviesto, tarkuoto mocarelos sūrio ir likusį tarkuotą kietąjį sūrį. Permaišykite, gardinkite druska, pipirais. Kepimo formą ištepkite sviestu ar aliejumi, sudėkite paruoštą košę, o viršų apiberkite džiūvėsių ir kietojo sūrio mišiniu. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 20-30 min. Košę patiekite su salotomis arba kaip garnyrą prie kitų patiekalų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.