Pagerinta bulvių tyrė

Ingredientai: Bulvės - 8 vienetai, Kiaušinių tryniai - 3 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Citrinos sultys - 1 arbatinis šaukštelis.

Įberkite į vandenį druskos ir išvirkite bulves. Skystį nupilkite į indą, bulves sutrinkite. Įpilkite nuoviro ir virkite toliau. Susmulkinkite ir apkepinkite svogūnus. Kitame inde nelabai stipriai išplakite 3 trynius, įlašinkite truputį aliejaus, labai atsargiai įmaišykite citrinos sulčių, bulvių nuoviro iš sriubos, įberkite maltų juodų pipirų ir džiovintų mėtų. Į užvirusią bulvienę sudėkite pakepintus svogūnus, po to lėtai supilkite trynių mišinį ir gerai išmaišyti. Išjunkite plytą ir palaikykite 5-10 minučių.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.