Paprasti kopūstų ir avižinių dribsnių kotletai

Ingredientai: Avižiniai dribsniai - 0.5 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Kopūstas - 350 gramų, Miltai - 6 valgomieji šaukštai, Svogūnas - 1 vienetas, Krapai - 1 pundelis, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Avižinius dribsnius užpilkite verdančiu vandeniu, uždenkite ir palikite 15 min. pabrinkti. Kopūstą smulkiai supjaustykite, taip pat smulkiai supjaustykite svogūną (galite atskirai apkepinti, jeigu norite), krapus. Nuo išbrinkusių dribsnių nupilkite vandens perteklių. Sumaišykite su smulkintu kopūstu, svogūnu, krapais, įmuškite kiaušinius, įmaišykite miltus, pagardinkite druska, pipirais. Palikite dar 15 min., kad išbrinktų miltai, viskas labiau suliptų. Keptuvėje įkaitinkite aliejų, šaukštu dėkite masės, suformuokite nedidelį kotletą - blynelį ir apkepinkite iš abiejų pusių iki kol apskrus, suminkštės. Kopūstų ir avižinių dribsnių kotletai skanūs tiek karšti, tiek šalti. Jie pigūs ir paprastai paruošiami. Tinka patiekti su grietine ar jogurtu be priedų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.