Portugališki pyragaičiai su šokoladu

Ingredientai: Varškė - 300 gramai, Apelsinų žievelės - 2 vienetai, Neriebi grietinėlė - 250 gramai, Kartusis šokoladas - 300 gramai, Sluoksniuota tešla - 500 gramai, Šaldytos vyšnios - 500 gramai.

Iškočiokite sluoksniuotą tešlą ir gausiai pabarstykite tarkuotu šokoladu, cinamonu ir apelsino žievele. Susukite voleliu ir padalinkite į 6 vienodas dalis. Sudėkite "spirale" į viršų, paspauskite ir iškočiokite blynelius. Aplipinkite apverstas ir aliejumi išteptas formeles, kepkite 180 laipsnių temperatūros orkaitėje 20 minučių. Paruoškite įdarą: atitirpinkite vyšnias ir pabarstykite jas ruduoju cukrumi, tada uogas (jau be sulčių) sumaišykite su varške ir padėkite į šaldytuvą. Palikite keletą vyšnių papuošimui. Supilkite į puodą grietinėlę, pakaitinkite, sudėkite šokoladą ir ištirpinkite, supilkite sultis, išmaišykite. Po truputį sudėkite sviestą, nukaiskite ir leiskite atvėsti. Sudėkite į krepšelius varškės masę, o ant viršaus užpilkite šokolado. Padėkite sustingti. Puoškite vyšniomis ir mėtomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.