Prancūziška obuolių tarta

Ingredientai: Miltai - 200 gramų, Sviestas (šaltas) - 100 gramų, Cukrus - 150 gramų, Kiaušinių tryniai - 2 vienetai, Sviestas (tirpintas) - 80 gramų, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Citrina - 0.5 vieneto, Obuoliai - 5 vienetai, Rudasis cukrus -.

Pasiruoškite tešlą tartos pagrindui. Miltus įsijokite į indą. Įtarkuokite šaltą sviestą. Ištrinkite, kad susidarytų trupinėliai. Suberkite cukrų, permaišykite. Papildomai galite įmaišyti truputį vanilinio cukraus. Sudėkite trynius ir suminkykite tešlos rutulį. Jį įsukite į maistinę plėvelę ir pusvalandžiui padėkite į šaldytuvą. Pasiruoškite obuolius. Juos nuskuskite, pašalinkite sėklas, supjaustykite riekelėmis. Obuolius iškart apšlakstykite citrinos sultimis, kad nepatamsėtų. Galite apiberti cinamonu. Pašaldytą tešlą iškočiokite, įklokite į riebalais pateptą tartos formą, suformuojant kraštelius. Išdėliokite obuolius, juos apliekite lydytu, šiek tiek atvėsusiu sviestu, galite pabarstyti ruduoju cukrumi. Kepkite iki 200°C įkaitintoje orkaitėje 45 min. Šią tartą labai tinka patiekti šiltą su vaniliniais ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.