Purūs mieliniai sklindžiai su obuoliais

Ingredientai: Miltai - 320 gramų, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Sausos mielės - 2 arbatiniai šaukšteliai, Druska - 1 žiupsnelis, Pienas (šiltas) - 1.5 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Obuoliai (dideli) - 2 vienetai, .

Inde sumaišykite persijotus miltus, cukrų, druską, mieles. Pilkite šiltą (bet ne karštą!) pieną, supilkite išplaktus kiaušinius, išlydytą ir kiek atvėsusį sviestą. Gerai išmaišykite. Gausis labai tiršta tešla. Indą pridenkite švariu rankšluosčiu ir palikite kilti šiltoje vietoje 1-1,5 val. Galiausiai įmaišykite nuluptus, nedideliais kubeliais ar riekelėmis supjaustytus obuolius. Išmaišykite. Galima paskaninti cinamonu arba vanile. Keptuvėje įkaitinkite nedaug aliejaus, šaukštu dėkite tešlos, paformuokite plokštesnius, apvalius sklindžius. Juos kepkite iš abiejų pusių po 2-3 min. Iškeptus sklindžius sudėkite ant popierinių rankšluostukų, kad susigertų riebalų perteklius. Purūs ir tiesiog burnoje tirpstantys sklindžiai! Patiekite apibarstę cukraus pudra, su rūgštesne uogiene, džemu, grietine, taip pat skanu su ledais, vaniliniu ar karameliniu padažu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.